ALEKSEEV

16.09.17

Ми раді розміщувати у себе тріумфатора в номінації «Відкриття року» за версією YUNA, володаря нагороди «Прорив року».

Всього півроку тому український співак ALEKSEEV презентував дебютний альбом "П'яне сонце", а вже в лютому відправився в своє перше Всеукраїнське турне на підтримку платівки. Всі концерти проходили з аншлагами в тисячних залах театрів і палаців культури. Фінальним акордом туру став грандіозний концерт, який за традицією відбувся в День народження артиста в столиці України. Для шоу була розроблена унікальна трирівнева сцена, на оригінальному екрані відображалася зйомка концерту в реальному часі, а унікальний голос артиста звучав в обрамленні одних з кращих музикантів в складі оркестру з акустики, струнного квартету, перкусії та бек-вокалу.

 


16 вересня співак вперше відвідає Кривий Ріг з сольним концертом. Кожен глядач зможе особисто спробувати розгадати феномен ALEKSEEV, який всього за рік свого творчого шляху зумів з легкістю зайняти верхні рядки радіо-чартів, отримати всі знакові музичні нагороди СНД, дати більше 150-ти концертів і закохати в себе сотні тисяч слухачів!

 

Кращі музиканти на сцені, грандіозні рішення світла і унікальний голос ALEKSEEV, який відкриває в людях найчистіші пориви! На концерті прозвучать хіти: "Снов осколки", "А я пливу", "П'яне сонце", "Ома", "океанами стали", "Відчуваю душею", а також нові пісні-одкровення з альбому-новели "П'яне сонце".

 

"Голос - це все, що у мене є сьогодні. Альбом" П'яне сонце "- це щоденник моїх життєвих подій. Я заспіваю про те, про що не можу говорити. Я чекаю Вас ..." - заінтригував ALEKSEEV.

 

Тільки за перший рік гастрольного життя виконавець встиг зібрати аншлаги на своїх виступах в Ізраїлі, Молдові, Азербайджані, Естонії, Білорусії, Латвії, Німеччини та інших країнах СНД. Всі концерти молодого артиста закінчуються радістю публіки і виконанням хітів ALEKSEEV в унісон. У другій половині кожного концерту глядачі традиційно співають стоячи, чи не усіжівая на своїх місцях, а зі сцени артиста не відпускають без виклику на біс.

 

Атмосфера на виступах ALEKSEEV по-своєму унікальна - своїм голосом виконавець дістає з далеких глибин свідомості найвищі почуття і змушує цінувати те справжнісіньке, що є в кожному з нас.

 

Кривий Ріг ALEKSEEV відвідає 16 вересня. Концерт відбудеться у Палаці молоді та студентів, о 19.00