» » Постановка "Двоє на гойдалці" в Кривому Розі

Постановка "Двоє на гойдалці" в Кривому Розі

16.02.17

Розміщує: готель "Аврора"
Місце дії: театр ім. Т.Г. Шевченко
Дата: 16 лютого
Початок: 19:00
Вистава: "Двоє на гойдалці"
У ролях: Тетяна Арнтгольц, Григорій Антипенко
Режисер: Олексій Кирющенко (режисер т / с "Слуга народу")
Тривалість: 2 год. 20 хв (антракт)

Готель "Аврора" з задоволенням розміщує у себе акторський і технічних склади відомої театральної постановки знаменитої бродвейської історії "Двоє на гойдалці", яка пройде шістнадцятого лютого в Криворізькому театрі драми і музичної комедії ім. Т.Г. Шевченко.

Опис: Після слова "любити" найсолодше слово на світі "допомагати". Вистава - життя, спектакль - доля, спектакль - "Двоє на гойдалці". Його герої настільки живі і близькі, а їхні почуття так щирі і наївні, що не залишається сумнівів - велике почуття навіки пов'язало ці два серця. Почавшись так ніяково і навіть кумедно, їх історія кохання приречена стати лише спогадом, можливо, кращим в житті обох ... Прощальний крик любові в телефонну трубку, з надривом, з пристрасним бажанням переконати в своїх почуттях, дати волю переповнені душу розпачу. Часом нелегко відпустити минуле і довірити себе людині, який більше всього на світі має потребу в турботі і любові, повністю віддати всю свою душу без залишку і жалю.
Чудовий спектакль, поставлений за легендарним бродвейського мюзиклу подарує незабутні емоції та їжу для довгих весняних роздумів.
Самовіддана гра Тетяни Арнтгольц та Григорія Антипенко вище всяких похвал. Чудова п'єса, начинена такою кількістю смішних і безглуздих фраз, чудова гра акторів, дотепні репліки, цікаві інтонаційні знахідки і оригінальні жести, доповнили постановку Олексія Кирющенко, створивши щось настільки зворушливе і чудове, що не помітити це було б справжньою помилкою. Ну і звичайно, старий добрий джаз, який оформив спектакль, надав йому дух тієї Америки, Америки Френка Сінатри і Елвіса Преслі.
Блискучий спектакль, беззаперечний акторський і режисерський успіх, радимо всім!