» » Фристайл у Кривому Розі

Фристайл у Кривому Розі

16.06.17

Готельний комплекс "Аврора" з радість розміщує у себе колектив легендарної групи Фрістайл, не в перший раз дає прекрасний концерт в нашому місті і незмінно останавлювающійся в нашому готелі.

Досить згадати лише кілька пісень: «Ах, какая женщина», «Кораблик любви», «Боляче мені, боляче», «Жовті троянди», «Цвіте калина» - і ми розуміємо, що мова йде про прекрасне колективі, чиї пісні міцно увійшли в наше життя, увібравши в себе музичну культуру старого і нового часу. І сьогодні, через 28 років з моменту утворення «Фрістайлу», ми продовжуємо стежити за його творчістю і завжди з нетерпінням чекаємо нових пісень.

Більше 28 років пісні групи «Фрістайл» приходять в наші будинки з екранів телевізора і радіоефіру. Разом з цими піснями ми закохувалися, гуляли під місяцем, дарували дівчатам квіти, зустрічали улюблених у пологові будинки і влаштовували весілля, дні народження і дні закоханих.

Сьогодні група «Фрістайл» багато виступає в Європі. Музикантів вважають своїми в різних куточках світу. Але вони не втомлюються підкреслювати, що колектив народився в українському місті Полтаві. Саме там живуть і працюють учасники групи всі ці 28 років.

Гастрольний графік «Фрістайлу» дуже насичений. Кожен день - нове місто, якому артисти дарують гарний настрій, позитив і віру в найкраще. Глядачі відзначають, що це велика місія - нести всеперемагаючу радість людям.

За любов до людей і рідної України, за вірність землі своїх предків, за виховання нового покоління українців, музиканти групи «Фрістайл» були удостоєні почесних нагород «Патріот України».

Тепер у Вас є чудова можливість знову зустрітися з улюбленими артистами, учасниками групи ФРИСТАЙЛ: Ніною Кірсо, Сергієм Кузнєцовим, Сергієм Ганжою, Юрієм Савченко, Юрієм Зіркою. Цього разу «Фрістайл» подарує нам ексклюзивну концертну програму: «Ах, які жінки!» - яскраве живе видовище, в основі якого лежить оригінальна сценографія, грандіозне музичне дію. Сценічні костюми для шоу придумані і створені законодавцями високої моди України - Оксаною Полонець та Оленою Вінярської. У новій концертній програмі, поряд з вже улюбленими творами, будуть і нові хіти.