Image
  • RU
  • EN

Ресторан "Аврора"

Ресторанний комплекс готелю Reikartz Аврора Кривий Ріг представлений класичним рестораном Аврора та банкетною залою Прем'єр Хол, а також цілодобовою терасою.

Щоранку для гостей готелю в ресторані Аврора сервірується сніданок по системі «шведський стіл»: ароматна кава, свіжа випічка, європейські та українські страви.

Для проведення урочистих заходів до послуг гостей просторий і комфортний банкетний зал на 120 чоловік.

Кухня:

європейська, українська

Телефон:

 +38 067 828 82 12

 E-mail: 

 reception@aurorahotel.com.ua

 Wi-Fi

Банківська картка

Бізнес-ланч

Години роботи:

07:00-23:00

Кількість місць:

50

Літня тераса, місця:

40

Обслуговування в номері

Час сніданку будні дні:

07:00 – 10:00

Час сніданку вихідні:

08:00 – 11:00

Image

Додаткові послуги

Image

Кава-брейк, фуршет

Перерва на каву або кава-брейк  — коротка перерва (15-40 хв.) під час бізнес-конференції для прийому їжі та неформального спілкування. Зазвичай, являє собою стіл з чашками, чаєм, ємностями з гарячою водою, цукерками, цукром, вершками і печивом або іншими смаколиками. Однак, можуть бути присутні і спиртні напої з гарячими закусками. Як і під час фуршету, кава-брейк не передбачає фіксованих місць, учасники самі собі наливають каву і їдять, часто, стоячи.

Кейтерінг

Кейтерінг  — галузь громадського харчування, пов'язана з наданням послуг на віддалених точках, що включає всі підприємства і служби, що надають підрядні послуги з організації харчування співробітників компаній і приватних осіб у приміщенні і на виїзному обслуговуванні, а також здійснюють обслуговування заходів різного призначення і роздрібний продаж готової кулінарної продукції. На практиці під кейтерінгом мається на увазі не тільки приготування їжі і доставка, а й обслуговування персоналом, сервірування, оформлення столу, розлив і подача напоїв гостям і тому подібні послуги.

Image
Image

Урочисті заходи

Готель Аврора займається організацією висококласних корпоративних заходів і конференцій. Основним показником успішності нашої роботи є те, що наші клієнти повертаються до нас, так як ми здійснюємо повний цикл операцій від підготовки до реалізації події.

Наша адреса

Пр-т. Металургів 40, м. Кривий Ріг
50027, Україна

Контактна інформація

Тел: +38 067 828 8212

Соціальні мережі

  • RU
  • EN